19,010
edits
MeghaBhavsar (talk | contribs) No edit summary |
MeghaBhavsar (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 142: | Line 142: | ||
|- | |- | ||
| <small>ભાગ્યમહોદય ૧૮૯૦ આસપાસ</small> | | <small>ભાગ્યમહોદય ૧૮૯૦ આસપાસ</small> | ||
|- | |||
| | |||
| '''''' | |||
| | |||
|- | |||
| <small></small> | |||
|} | |} | ||
edits